אודות

עדיין לא הכרנו?

שלום חברים וברוכים הבאים, אני רן סיבוני, מנכ"ל ובעלים של חברת 'לידר ייעוץ ופיתוח עסקי בע"מ', שמפעילה בתוכה גם את ביה"ס לעסקים 'מועדון המיליון'.

סביר להניח שאני שונה מכל מה שאתה רגילים למצוא בברנז'ת המנטורים והיועצים העסקיים- לא הייתי איזה מנכ"ל רשת בינלאומית, לא סמנכ"ל כספים מפונפן והאמת שבכלל לא" צמחתי בעולמות תוכן עסקיים.

אני איש שב"כ לשעבר, כמעט 10 שנים במערכת בתפקידי פיקוד והדרכה בארץ ובחו"ל, חובב אתגרים קיצוניים ובוגר תחרויות ספורט מהקשוחות בעולם כמו איש הברזל, ובעברי מאמן מנטלי לספורטאים תחרותיים שחתום על כמה אלופי הארץ והעולם.

ולמה אני מספר את זה?

כי אני איש של תוצאות, והתפקיד שלי הוא להוציא מאנשים ומהעסקים שלהם את מה שהם עוד לא יודעים שהם מסוגלים.

קצת עליי ועל עולם העסקים- כמו שהבנתם- מסלול החיים שלי, או שאולי זה האופי הבעייתי שלי, הוביל אותי תמיד למתוח גבולות ולכוון גבוה, גם בעסקים.

אני מאמין שעסק זה פלטפורמה לחיים של מיצוי יכולות, הגשמה ושל איכות חיים, שכסף זה הרבה מעבר לכסף, ושהמסע לבניית עסק משגשג- מעבר למסע עסקי מטורף שמאפשר שיפור איכות החיים והלייפסטייל, הוא מסע אישי מדהים, שדורש התפתחות אישית, יציאה מאזורי נוחות והפיכה לאדם יכול ומסוגל יותר.

אם אתם מסוג האנשים שוחרי האתגרים, מאלו שמחפשים איך למתוח את היכולות והתוצאות שלהם בלי הפסקה אז הגעתם למקום הנכון.

הצוות שלנו

זמיר אלי ציתיאת
סמנכ"ל פיתוח עסקי

זמיר אלי ציתיאת, בן 35 מראשל"צ, נשוי ואב לשלושה. זמיר בהשכלתו הנדסאי תעשייה וניהול, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובוגר כלל ההכשרות בשיטת מועדון המיליון.
זמיר מילא שורת תפקידים עסקיים בכירים בחברות שילוח בינלאומיות בתחומי המכירות, שירות הלקוחות ומערכי הדרכה וכיום משמש כסמנכ"ל החברה ואמון על כל תחום הצלחת הלקוחות בחברה.

אלירז מדינה
ראש צוות יועצים

אלירז מדינה, בן 31 מטבריה, נשוי. יועץ עסקי ומאמן מכירות, אלירז בהשכלתו הנדסאי מכונות ובוגר כלל ההכשרות בשיטת מועדון המיליון.
לאלירז מספר שנות ניסיון רבות במגזר העסקי בתחומי השיווק, המכירות והניהול הבכיר בענפים מגוונים כגון ענף המסעדנות, האירועים, הפיננסיים, הביטוחים וההשקעות, נותני שירותים שונים ועוד, וכיום מנהל ואחראי הפיתוח של כלל היועצים מבית מועדון המיליון.

אלון גלזר
יועץ עסקי

אלון גלזר, בן 40, נשוי ואב לשתיים. בהשכלתו אלון בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש ובעל תואר שני במנהל עסקים ובוגר כלל ההכשרות בשיטת מועדון המיליון.
אלון בעל ניסיון רב של 20 שנה בניהול ופיקוד בענפים שונים בתעשייה ומילא שורה של תפקידים בכירים הן בצבא כמדריך ראשי בקורס מ"פים – מג"דים וכמג"ד תותחנים והן במגזר העסקי כסמנכ"ל משאבי אנוש בחברת הייטק.

נחמה אידו
יועצת כלכלית

נחמה אידו, תל אביב. נחמה בהשכלתה בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, בוגרת לימודי מנטורים לכלכלת המשפחה ובוגרת כלל ההכשרות בשיטת מועדון המיליון.
נחמה יועצת, מאמנת ומלווה עסקים להתנהלות פיננסית חכמה, הן ברובד הטכני והן ברובד ההתנהגותי, רגשי ומנטלי.

מדריך חינמי - מיינדסט של מיליונר!

הרשם בטופס וקבל כבר עכשיו את המדריך ישירות למייל שלך!

מדריך חינמי - כיצד למכור מוצר סופר פרימיום

הרשם בטופס וקבל כבר עכשיו את המדריך ישירות למייל שלך!

מדריך חינמי - עסק של מיליון שקל בשנה!​

הרשם בטופס וקבל כבר עכשיו את המדריך ישירות למייל שלך!

מדריך חינמי - סמכות המיליונים!

הרשם בטופס וקבל כבר עכשיו את המדריך ישירות למייל שלך!

רוצה להצטרף
לאתגר הבא?

השאר פרטים בטופס
ושריין מקום!